Materiāli

Karkass no līmēta koka

OBICON VERANDU nesošo konstrukciju izgatavošanai izmanto tikai ļoti kvalitatīvu līmēto bezzaru skujkoku. Katra detaļa tiek sagatavota pēc precīziem rasējumiem, rūpīgi apstrādāta – impregnēta, gruntēta un lakota. Konstrukcija projektēta tā, lai būtu ļoti izturīga un vienlaikus pēc iespējas mazāk aizsegtu telpu, ļaujot ielaist tajā maksimāli daudz gaismas.

materiali-2 materiali-1 k31 Untitled-1

Alumīnija bīdāmas sistēmas

Transformējamās verandu stikloto sienu sistēmas alumīnija ierāmējumā tiek veidotas, izmantojot Skandināvijā izstrādātu un pārbaudītu tehnoloģiju. Īpašās bīdāmās konstrukcijas ļauj saulainā laikā viegli pārvērst verandu par atklātu terasi, bet lietus gadījumā aizvērt ārsienas, izveidojot noslēgtu, laika apstākļu kaprīzēm nepakļautu telpu.

materiali-3 materiali-4
materiali-5 materiali-6
materiali-7 materiali-8

Šūnu polikarbonāta jumts

Jumta segumam tiek izmantots šūnu polikarbonāts. Tas ir viegls, triecienizturīgs plastikāts, kam piemīt augstas siltuma, skaņas izolācijas un gaismas caurlaidības īpašības. Drošā jumta karkasa konstrukcija veidota atbilstoši būvnormatīviem un tā spēj izturēt vismaz 150 kg uz kvadrātmetru lielu slodzi.

pol2 pol1 j1 pol5
pol3
pol4

 

Grīdas klājums

Grīdas klājumam galvenokārt tiek izmantoti eļļoti lapegles dēļi. Tie ir vizuāli pievilcīgi un daudz nodilumizturīgāki par priedes koka dēļiem.

g1 g2
g4-2 g5
g3 g6