Atsauksmes

IMG_4742Jau ilgāku laiku meklēju piemērotu risinājumu terases apbūvei ar sabalansētu cenas un kvalitātes attiecību. Pateicoties mājaslapā pieejamajam kalkulatoram un vizualizācijas iespējām, radās nopietna interese detalizētāk iepazīties par verandas būvniecību. Biju patīkami pārsteigts par individualizācijas iespējām un kvalitatīvajiem materiāliem. Apmēram viena mēneša laikā no līguma noslēgšanas brīža veranda bija gatava. Šāda veranda ir ļoti universāla gan vējainā, gan lietus laikā, kā arī, protams, siltos un saulainos apstākļos.

Dainis no Salaspils

a1Pats esmu būvnieks. Vairākus gadus meklēju verandas variantus, apstājos pie OBICONVERANDAS, viņi tikko kā bija ienākuši tirgū. Mēneša laikā veranda tika uzstādīta, saņēmu veiksmīgi risinātu piebūvi mājai, kas man liekas piestāvētu daudzām dažādu stilu mazgabarīta privātmājām (līdz 250 m2 un ne tikai).
Gandarīts biju par pielietojamiem materiāliem – 5mm silikātstikls, šūnu polikarbonāts, imprignētas, lakotas līmētās priedes brusas (es pat teiktu masīvkoka iespaids), anodēta alumīnija bīdāmās sistēmas. Viss tas komponēts veiksmīgā dizaina risinājumā, kas rada ne tikai labu iespaidu, bet uzlabo garastāvokli un vēlmi atrasties šai būvē!

Viktors no Carnikavas.

a2“Vairs nav jādodas rudenī uz Turciju, lai pagarinātu vasaru! Šobrīd nesteidzīgos vakarus izbaudu nevis četrās mājas sienās, slēpjoties no lietus, bet tieši pretēji izbaudu katru lietus lāses skaņu būdams dārzā, svaigā gaisā. Viennozīmīgi veranda ir labākā pēdējo gadu investīcija mājas un dārza pilnveidošanā dzīves komfortam!”

Bruno no Valmieras